Bezpečné sázení

2. 12. MS GHANA vs. URUGUAY kurzy

Jedna česká sázková společnost vypsala na zbývající páry v taneční soutěži Star Dance kurzy uvedené v tabulce níže.

Od té doby se globálně používá systém národních zákonných měn s volně pohyblivými směnnými kurzy mezi sebou.Zdroj dat: vsazeno, uhodnuto, kurzy – Fortuna [cit. 2017-04-13]; výpočty a zpracování vlastní; Fortuna změnila výplatní na kurzy – viz původní tabulka (do roku 2016).

Můžete porovnat s (čistými) výplatními kurzy – odtud plyne výhoda (zisk/marže) sázkové kanceláře.

Známe pravděpodobnosti (bez marže) a vypsané kurzy, takže zbývá vyřešit poslední neznámou, kterou je marže.Přitom události, na které jsou vypsány vysoké sázkové kurzy kolem 100:1 či vyšší, jsou v sázkovém průmyslu považovány za téměř nemožné a používají se spíše z marketingových důvodů.

Jelikož kurzy k1 a k2 jsou vždy známé, stačí je dosadit do vzorce a vypočítat si marži sázkového kanceláře pro tuto sázku, jak ukazují dva příklady níže.

Pro 100 hráčů s vítěznými tikety s nejvyššími kurzy jsou každý den připraveny ceny za desetitisíce korun.Nejčastěji se zde uvádí kurzy spojené s výukou jazyků a počítačových dovedností.

To možná ovlivnilo i sázkové kanceláře – jaké vypsaly kurzy na vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách 2016?.

Zdroj dat: vsazeno, uhodnuto, kurzy – Fortuna [cit. 2012-10-03]; výpočty a zpracování vlastníPokud tipujete více sázkových příležitostí na jeden lístek, jednotlivé kurzy se násobí.

V tabulce 1 jsou uvedeny pravděpodobnosti a jim odpovídající sázkové kurzy (či šance ve formátu 1 z …) při tipování 20 čísel v Kenu.

Všechny pravděpodobnosti, vyjádřené jako sázkové kurzy (či poměry), jsou uvedeny v Tabulce 3.Na kurzy karetních asociací nemají banky žádný vliv.- Procentní přirážka k poslednímu dostupnému referenčnímu směnnému kurzu Evropské centrální banky se tak odvíjí od kurzů karetních asociací.

Podívejme se na kurzy, které na ně vypsali bookmakeři sázkových kanceláří.

Vzahraničí jsou výběry zbankomatů za9 Kč a banka má slušné kurzy.Tabulka 3 – Sázkové kurzy (poměry) pro všechny počty (1 až 20) tipovaných čísel v Kenu

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Při pohledu na možnosti sázek v loterijní ruletě, uvedené v předchozí kapitole, jste si mohli povšimnout, že u každé sázky jsou uvedeny výplatní kurzy.

Aktuální sázkové kurzy (ke dni vydání článku 4. 8. 2017) jedné zahraniční a jedné tuzemské kanceláře jsou uvedeny v následující tabulce.Dobrý sázkař umí vyhledávat podhodnocené a nadhodnocené kurzy.

Zdroje:

S její pomocí můžete platit v zahraničí s o trochu horšími kurzy, než jaké nabízí například Revolut nebo Curve.Směnárnu si vyberte dopředu a vyvarujte se směny v pohraničí. Tam jsou kurzy nejméně výhodné a navíc tu působí organizované gangy, které se specializují přesně na ty zákazníky, kteří mění větší obnos peněz.

Pro další výpočty je potřebujeme převést na čisté výplatní kurzy, tzn., kolik bude činit naše čistá výhra po odečtení vkladu do hry.

Sázky na dostihy jsou druhem kurzového sázení, které může být nejen zábavné, ale i profitabilní, pokud se v koních vyznáte a dokážete dobře vyhodnotit, resp. porazit nabízené sázkové kurzy.Tabulka: Cena pohonných hmot, zdroj: 28. 06. 2021

Kurzy proto vypočteme následovně:kurz na postup týmu A = 1 ÷ 0,6 = 1,67 (nebo analogicky v %: 100 % ÷ 60 % = 1,67),kurz na postup týmu B = 1 ÷ 0,4 = 2,50.

Zahraniční konkurence, která obvykle sídlí v daňových rájích (Malta, Gibraltar apod.), je obvykle schopna hráčům nabídnout lepší sázky a kurzy.Výplatní kurzy jsou stanoveny jako pevné společností Tipsport.

Na otázku, jak jsou stanovené výplatní kurzy výhodné, či nevýhodné, odpoví až poslední tabulka s očekávanou hodnotou.

Zvládneme všechno. Třeba e-shopové faktury, faktury za plyn, elektřinu, internet, mobilní služby, pojištění, SIPO… Taky složenky – za nájmy, kauce, škol(k)y, kurzy a tak dále a tak dále.→ Sázkový kurz a proč se kurzy násobí;→ Strategie kurzového sázení;→ Marže sázkové kanceláře;→ Jak obrat sázkovku?!